Super kniha

Posted by Slídivé kukátko Štítky: ,

Ráda bych vám napsala něco o mých třech oblíbených knížkách.


Dohromady je to jedna knížka, ale tři díly. Možná vám něco říká název Piráti z karibiku. Asi si pod tím názvem představíte Johnyho, Orlanda nebo Kheiru. Tato knížka není o těchto filmových hrdinech. Je o jedné dívce - Jolly a o chlapci. Oba dva to jsou pulci. Umí chodit po slané vodě. Pod vodou vidí jinak, než ostatní. Dokáží pod ní strávit mnoho dnů, jestliže mají sebou jídlo a pití.

Tito dva hrdinové mají za úkol ve všech třech dílech se vypořádat s Malströmem. Velkým výrem, který je branou do jiného světa a dokáže vypustit do toho jejich velké příšery. Dokáže Jolly objasnit záhadu smrti jejího nejlepšího přítele, který ji vychoval a zároveň spolu s chlapcem zničit Vír? To vše se můžete dočíst v Pirátech z karibiku - Běžci po vlnách, Magie mušlí a Malström.

Je to velmi napínavé čtení. Já osobně jsem od toho nedokázala odtrhnout oči. Cítila jsem se, jako kdybych já byla Jolly. Prožívala jsem to jejich dobrodružství i svým srdcem. A od koho, že je tato skvělá kniha? Napsal ji Meyer Kai. Zaručeně se vám to bude líbit.

Takže hurá do knihovny, a nebo do knihkupectví.Fabulus.girl, Nebelvír

4 komentářů:

 1. Corco

  Tou branou do jiného světa, tím velkým výrem myslíš něco takového, že? :P

  http://www.budlez.cz/foto/2008/08_dalsi/vyr_velky.jpg

  :-)

 1. Fabulus.girl

  Ne :D je to velký vodní výr, kterému říkají Malström :) Dost jsi mě pobavil :D

 1. Corco

  ... takže velký vodní vír. ;-)

  Ale výr velký je taky hezký :-), proto jsem si neodpustil obrázek. :-))

 1. Thalie

  Tu knihu jsem četla:))
  Pěkná trilogie:)))

Okomentovat

Své příspěvky podepisujte. :)