Úvodní slovo redakce

Posted by Slídivé kukátko Štítky:

Milí Hradníci,

jsem moc ráda, že Vám mohu představit nové číslo Slídivého Kukátka :). Po delší době jej opět dostáváte do rukou. Doufám, že se Vám bude líbit a že jej nyní budete pravidelně číst. 
Jsem ráda, že od nynějška v Kukátku vychází povídka na pokračování od Merqua, těšit se můžete také na pravidelné rozhovory se známými i méně známými Hradníky pod vedením Turkiš (a jejího nelítostného brku?) a snad se brzy přidají i další pravidelní přispěvatelé. 

Chtěla bych Vám popřát ty nejkrásnějí Vánoce, pohodové svátky, mnoho dárků pod stromečkem a samozřejmě také nejlepší start do roku 2015. :)

Ráda bych poděkovala všem, kteří se na tomto čísle podíleli, těm, kteří mi nabídli pomocnou ruku a v neposlední řadě také Ally Snape. Bez Vás by toto číslo nikdy nevyšlo - díky.
Příští číslo by mělo vyjít koncem ledna. Bude vrcholit souboj o školní pohár, takže doufám, že se zapojí co nejvíce z Vás s nějakým článkem, abyste nasbírali body pro svou kolej. Zároveň bych Vás ráda požádala, abyste mi na adresu sovince Kukátka napsali (stačí ve stručnosti) nějaké podněty - co byste rádi změnili, o čem byste rádi četli, co byste přidali, jaké žánry, apod. Vše pak uveřejním v článku pod nímž budeme diskutovat a snažit se nějaké ty změny udělat ;). Závisí to jen na Vás - Kukátko bez Hradníků "redaktorů" nemůže fungovat.


V dnešním čísle najdete:
obrázky Kolejních erbů
Rozhovor s ředitelem Zmijozelu, členem Hradní rady a profesorem Toftym
a Povídku na pokračování

Příjemné počtení :)
Mia Lovegood

0 komentářů:

Okomentovat

Své příspěvky podepisujte. :)